מי זקוק לך

המשפחה שמגדלת שלושה ילדים עם צרכים מיוחדים

גוייסו ₪0.00 מתוך ₪3,000.00

המשפחה שמגדלת שלושה ילדים עם צרכים מיוחדים זקוקה לתמיכה רגשית והדרכת הורים. מרכז טיפולי פותח קבוצת הדרכת הורים של ילדים עם צרכים מיוחדים, וההורים רוצים להשתתף בקבוצה. הם ביקשו סבסוד מהמרכז כי זאת ההזדמנות בשבילם לקבל מקום לעיבוד החוויה כהורה של ילד עם צרכים מיוחדים, להכיר משפחות עם קשיים דומים, לקבל תמיכה מקצועית ולצבור כוחות להתמודדות יומיומית. הרי ההורים כ"כ מתאמצים כדי לטפל בילדיהם בצורה הכי טובה עם המון הקרבה הורית, שלעיתים קרובות לא נשאר להם מקום לעצמם…

פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪18.00

שירה, ילדה מתוקה בת 6 וחצי

גוייסו ₪3,000.00 מתוך ₪3,000.00

אנחנו מודים לכל התורמים שעזרו לשירה להתקרב לחלום שלה! בזכותכם היא ממשיכה טיפולי קלינאות תקשורת ומחכה לפתיחת קבוצת מוכנות לכיתה א' שתתחיל אחרי חג פורים. היא מאוד התרגשה לשמוע, שאנשים חשבו עליה ועזרו לה תוך זמן כ"כ קצר.

"שירה, ילדה מתוקה בת 6 וחצי גדלה במשפחה חד הורית (האם עולה חדשה). הילדה בעלת עיכוב התפתחותי ושפתי, נשארה לשנה נוספת בגן חובה במטרה להדביק פער בתחום השפתי. הופנתה לטיפולי קלינאות תקשורת לצורך עבודה על הרחבת אוצר מילים ושיפור מובנות הדיבור. הילדה נצלה את סל הטיפולים המגיע לה מקופת החולים וזקוקה לסדרת טיפולים נוספת. שירה ילדה ביישנית ועדינה, היא מאוד מתרגשת לקראת תחילת שנת הלימודים בבית הספר וחוששת שעוד פעם לא תצליח לעלות לכיתה א' יחד עם החברות שלה מהגן. בנוסף, שירה קיבלה המלצה להשתתף בקבוצת הכנה לכיתה א' כיון שהיא זקוקה לתגבור בקריאה והבנת הנקרא, שיפור מיומנויות קוגניטיביות, מוטוריות וחברתיות."

פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪18.00

מני, בן 16

גוייסו ₪418.00 מתוך ₪3,000.00

מני, בן 16 הגיע לטיפול עקב קושי בתחום החברתי והלימודי, חרדות והתקפי פאניקה. הוא הבכור במשפחה הכוללת שבע נפשות. ההורים התגרשו, וחלק מבני המשפחה עברו לגור בחו"ל (האב ושני אחים). האם, אשר נשארה ללא תמיכה כלכלית, התחילה לעבוד בעבודות מזדמנות ובעצמה נמצאת במצב נפשי קשה. מני, ילד מאוד אינטליגנטי, אך רגיש  ופגיע, קיבל סדרת טיפולים (12 מפגשים) בשיטת CBT, שעזרו לו להתמודד עם החרדות ויצרו שינוי באופן משמעותי בתחום הלימודי. מיד בתחילת התרפיה התברר, שאמו לא מסוגלת לממן את הטיפולים וביקשה לדחות את התשלום. סדרת הטיפולים הראשונה מומנה ע"י המרכז הטיפולי. מני יצר קשר עמוק עם המטפל וללא ספק הטיפולים שינו את חייו. מני ממתין למקור מימון על מנת להמשיך בטיפולים.

פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪18.00

ליאל בת 6 וחצי, ילדה מתוקה וביישנית

גוייסו ₪0.00 מתוך ₪4,000.00

ליאל בת 6 וחצי, ילדה מתוקה וביישנית, הקטנה מתוך שלושת האחיות. בשנתיים אחרונות משפחה של ליאל עברה משבר מאוד עמוק: מחלה קשה של האב, פטירתה של סבתאה האהובה, משבר זוגי של ההורים וחובות כספיים.  ברקע של אירועים קשים וחוסר תפקוד הורי פיתחה ליאל חרדות עד שסירבה ללכת לגן ובכלל לצאת מהבית. לאחרונה קיבלה ליאל סדרת טיפולים אצלנו במרכז וחלק מהמפגשים סובסדו על ידיי העמותה (ההורים ביקשו לדחות את התשלום). כרגע ליאל חזרה לגן ומרגישה הרבה יותר בטוח, אבל מצבה עדיין לא יציב, והיא זקוקה להמשך תרפיה תמיכתית. ההורים של ליאל פנו לטיפול זוגי ומרגישים שהאווירה בבית התחילה להשתפר. הם מודים מראש לכל התורמים ומאוד מקווים שוב לראות את ליאל מאושרת ומלאת ביטחון.

פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪18.00


דניאל, בן 7, ילד חמוד וסקרן

גוייסו ₪25.00 מתוך ₪2,000.00

דניאל, בן 7, ילד חמוד וסקרן, אובחן כבעל עיכוב התפתחותי ומגיל 4 למד בגן שפתי, שקידם אותו בתחום הלימודי והרגשי. השנה הוא לומד בכיתה קטנה עקב הפרעת קשב וריכוז קשה ומקבל שעות תגבור בחשבון וקריאה. המורה ואמו מתארות קושי בהבנת סיטואציות חברתיות, בהבנת כללי משחק ובהתמדה במשחק לאורך זמן, ויסות רגשות וחוסר ביטחון עצמי. דניאל קיבל המלצה על השתתפות בקבוצה להקניית מיומנויות חברתיות ומחכה לקבוצה המתאימה. המשפחה של דניאל מעוטת יכולת, המונה שישה ילדים. אמו של דניאל מאוד רוצה לקדם את דניאל דרך הקבוצה שבה הוא יוכל לתרגל אינטראקציה חברתית חיובית וכך לשפר את היכולות החברתיות מחוץ לקבוצה הטיפולית. כרגע אמו אינה יכולה להשאיר את דניאל לשחק לבד עם הילדים, הוא חווה תסכול רב ומבטא זאת בהתנהגויות המסכנות אותו ואת סביבתו.

פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪18.00

ליאור בן 8, ילד עדין ורגיש

גוייסו ₪3,000.00 מתוך ₪3,001.00


ליאור בן 8, ילד עדין ורגיש, זקוק לטיפול קוגניטיבי התנהגותי ורגשי. הוא הבכור בין שני אחים, גר עם אמו במשפחה מעוטת יכולת, (האם עובדת כמנקה). ההורים התגרשו כאשר ליאור היה בן 4, האב בעל מחלה נפשית, היה מאושפז כמה פעמים. בפרידת ההורים פיתח ליאור אילמות סלקטיבית, ודיבר רק עם דמויות במשפחה. ליאור עבר אבחון שבו התגלה עיכוב התפתחותי רב תחומי. למידה בגן שפתי במשך שנתיים עם תגבור בתחום רגשי והתנהגותי עזרו לליאור לשפר את תפקודו ולהדביק את הפער התפתחותי באופן חלקי. עכשיו ליאור לומד בכיתה קטנה והשנה מצבו החמיר גם בבית הספר וגם בבית. בנוסף למחלה כרונית במעיים, סובל ליאור מחרדות קשות וסיוטי לילה. פסיכיאטר המליץ לליאור שילוב של טיפול תרופתי וטיפול רגשי/ קוגניטיבי-התנהגותי. מכוון שהילד לומד במסגרת חינוך מיוחד, קופת חולים לא מאשרת לו החזר על טיפולים רגשיים. אמו פנתה אלנו בבקשה לסבסד את הטיפול כדי לעזור לליאור להתגבר על קשיים רגשיים ולשפר הישגים לימודיים.

פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪18.00